Spoločnosť 3 Energy, s.r.o. bola založená v roku 2009 a zameriava sa na segmenty v oblastiach “Riešení pre developerov” a “Hospodárenia s energiou”.

V začiatkoch podnikania sa spoločnosť zameriavala hlavne na výstavbu fotovoltaických elektrární, na LED technológie v oblasti osvetlenia pre súkromný a verejný sektor a následne doplnila do portfólia projekty a výstavby nízkoenergetických stavieb.

Súčasné portfólio produktov a služieb je vytvorené na základe potrieb zákazníkov a vyznačuje sa komplexnosťou, profesionalitou a nadštandardnou kvalitou v oblasti:

  •  Stavebníctva
  •  Energetiky
  •  Obnoviteľných zdrojov energie
  •  Riadenia technológií, merania a monitoringu spotrieb
  •  Energetických služieb
     

Pre našich zákazníkov ponúkame kompletný servis od návrhov optimálneho riešenia, projekčných prác, až po kompletnú realizáciu na kľúč s dlhodobou garanciou kvality.

Okrem služieb ponúkame veľkoobchodný i maloobchodný predaj LED technológii, komponentov na výstavbu fotovoltaických elektrární, sety pre ohrev vody, pre elektrické kúrenie a rôzneho ďalšieho tovaru.

Nadobudnuté znalosti zabezpečujú klientom spokojnosť pri nákupe a realizácii projektov. Korektný a poctivý prístup k práci a svojim partnerom otvára brány k úspechu a budeme radi, ak sa o tom presvedčite sami. Veríme, že v nás nájdete toho pravého partnera a rozšírite tak veľký počet našich spokojných zákazníkov.
 

Certifikáty

Snaha spoločnosti 3 Energy s.r.o. o trvalé zlepšovanie sa vo všetkých aspektoch, prirodzeným spôsobom vyústila do zavedenia Integrovaného Manažérskeho Systému (IMS) podľa medzinárodných štandardov ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a EMAS. Spoločnosť sa zaväzuje plniť požiadavky a trvalo zlepšovať efektívnosť systému manažérstva v oblastiach kvality, ochrany životného prostredia a BOZP. 

ISO 9001 - 3E ISO 14001 - 3E ISO 45001 - 3E

Operačný program Výskum a inovácie - 3 Energy, s.r.o.

Projekt spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja Európskej únie v rámci Operačného programu Výskum a inovácie.
Názov projektu:    Podpora inovačného potenciálu a konkurencieschopnosti spoločnosti 3 Energy, s.r.o.  -  OPIS PROJEKTU
Cieľ projektu: Hlavným cieľom spoločnosti 3 Energy, s.r.o. je podpora rozvoja a upevnenia postavenia spoločnosti na trhu, a to prostredníctvom inovácie výrobného procesu.

Dokumenty na stiahnutie

Váš partner pre energetickú efektívnosť a strojársku výrobu

500

+

Realizovaných stavebných projektov

50

+

MWp realizovaných FV inštalácii

1500

+

Realizovaných pouličných LED svietidiel

Napíšte nám - sme tu pre Vás

Súhlasím so spracovaním osobných údajov