Priemyselné, pouličné a administratívne LED osvetlenie

Investícia do výmeny osvetlenia ukazuje nové možnosti použitia LED a ich nezanedbateľný prínos k energetickým a finančným úsporám.

Zabezpečujeme realizáciu najmodernejších riešení LED osvetlení pre priemyselné, či administratívne objekty ako aj komplexné realizácie

Prínos inovovaného LED osvetlenia

  • výrazný pokles príkonu elektrickej energie – nízka spotreba
  • zvýšenie vizuálneho komfortu a rovnomernosti osvetlenia
  • dlhá životnosť LED svietidiel
  • nízka prevádzková teplota, s prevádzkou až do -40°C
  • zníženie emisií CO2 pri výrobe elektrickej energie
  • predĺženie životnosti svetelnej sústavy a minimalizáciu nákladov na údržbu
  • okamžitá plná intenzita svetla
  • žiadne UV žiarenie

LED priemyselné osvetlenia

LED priemyselné svietidlá poskytujú úsporné a komfortné osvetlenie pre výrobné haly, skladovacie priestory, čerpacie stanice, obchodné centrá a športoviská.

Sú vhodným riešením všade tam, kde je potrebný vysoký svetelný tok a dobrá kvalita osvetlenia. Keďže sa tieto svietidlá inštalujú vo výške, ich nespornou výhodou je bezúdržbovosť a tiež dosiahnutá vysoká úspora elektrickej energie. Okrem toho majú okamžitý nábeh na plný svetelný výkon a pri opätovnom zapínaní, napr. po výpadku napájania, môžu okamžite svietiť. Odpadáva tak potreba orientačného bezpečnostného osvetlenia.

V porovnaní s konvenčnými alternatívami - výbojkovými svietidlami, dosahuje LED priemyselné osvetlenie úsporu 80%. Extra úsporu je možné dosiahnuť aj vďaka bezúdržbovosti svietidiel.

Intenzita svetla, farba svetla a kvalita farebného podania má priamy vplyv na pracovnú výkonnosť.

Osvetlenie predovšetkým vo výrobnom sektore je jedným z najvýznamnejších faktorov. Zvýšením intenzity bieleho svetla sa zvyšuje pozornosť, bezpečnosť, produktivita a znižuje chybovosť vo výrobe, resp. pri práci.

Neváhajte nás kontaktovať a my Vám spracujeme Návrh LED osvetlenia na mieru - cenovú ponuku, vrátane porovnania prevádzkových nákladov, prepočtu úspory a návratnosti, a svetelno technický projekt  úplne zadarmo. 

LED osvetlenia administratívnych budov, obchodných priestorov, produktové osvetlenie

Správny návrh, typ a charakter LED osvetlenia administratívnych a kancelárskych priestorov priamo ovplyvňuje komfort a pracovné výkony. Prispieva k modernému imidžu spoločnosti a vytvára dojem modernej firmy, ktorá kladie dôraz na kvalitu pracovných priestorov svojich zamestnancov a zároveň je priateľská k životnému prostrediu.

Moderné riešenia na báze LED osvetlenia šetria až 40% energie, a výrazne znižujú náklady na údržbu. Zrealizujeme pre Vás návrh osvetlenia a 3D vizualizáciu kancelárskych priestorov s použitím technológie LED. Projekt Vám vieme vypracovať na základe 3D vizualizácie, ktorá Vám priblíži víziu projektanta samotnému zákazníkovi. Použiť múžeme rôzne typy LED svietidiel na vytvorenie príjemného a nerušivého osvetlenia v miestnosti. 

Pouličné LED osvetlenia 

Použitím úsporných LED svietidiel verejného osvetlenia dosiahnete výraznú úsporu pri osvetlení ulíc, ciest, obytných štvrtí, parkov, cyklistických trás a chodníkov, verejných či súkromných parkovísk, priemyselných a obchodných areálov. 

Kvalita našich LED svietidiel pre verejné osvetlenie prináša jedinečnú kombináciu vysokej kvality, disponujú dokonalými šošovkami pre šírenie svetla, čím zabezpečujú jeho dokonalú rovnomernosť. Životnosť všetkých elektrických komponentov v našich LED svietidlách dosahuje 50.000 - 100.000 hodín (podľa typu svietidla), čo znamená viac ako 20 rokov svietenia s úsporou 50-90% nákladov na energiu a údržbu.

Všetky LED verejné svietidlá sú plne bezúdržbové a počas ich predpokladanej životnosti nemusíte žiadnym spôsobom zasahovať do svietidla. Ceny jednotlivých produktov sú stanovené individuálne pre konkrétny projekt.

Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku.

Váš partner pre energetickú efektívnosť a strojársku výrobu

500

+

Realizovaných stavebných projektov

50

+

MWp realizovaných FV inštalácii

1500

+

Realizovaných pouličných LED svietidiel

Napíšte nám - sme tu pre Vás

Súhlasím so spracovaním osobných údajov