LED priemyselné, pouličné a administratívne osvetlenie

  
Investícia do výmeny osvetlenia ukazuje nové možnosti použitia LED a ich nezanedbateľný prínos k energetickým a finančným úsporám.

 • LED priemyselné osvetlenia

LED priemyselné svietidlá poskytujú úsporné a komfortné osvetlenie pre výrobné haly, skladovacie priestory, čerpacie stanice, obchodné centrá a športoviská. Sú vhodným riešením všade tam, kde je potrebný vysoký svetelný tok a dobrá kvalita osvetlenia. Keďže sa tieto svietidlá inštalujú vo výške, ich nespornou výhodou je bezúdržbovosť a tiež dosiahnutá vysoká úspora elektrickej energie. Okrem toho majú okamžitý nábeh na plný svetelný výkon a pri opätovnom zapínaní, napr. po výpadku napájania, môžu okamžite svietiť. Odpadáva tak potreba orientačného bezpečnostného osvetlenia.
V porovnaní s konvenčnými alternatívami - výbojkovými svietidlami, dosahuje LED priemyselné osvetlenie úsporu 80%. Extra úsporu je možné dosiahnuť aj vďaka bezúdržbovosti svietidiel. Cena priemyselného osvetlenia a jednotlivých produktov sú stanovené individuálne pre konkrétny projekt. Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku.


Led priemyselné osvetlenie 

Intenzita svetla, farba svetla a kvalita farebného podania má priamy vplyv na pracovnú výkonnosť.
 
Osvetlenie predovšetkým vo výrobnom sektore je jedným z najvýznamnejších faktorov. Zvýšením intenzity bieleho svetla sa zvyšuje pozornosť, bezpečnosť, produktivita a znižuje chybovosť vo výrobe, resp. pri práci.
 

Prínos inovovaného LED osvetlenia
Výmenou halogenidových svietidiel za inovatívne LED svietidlá dosiahnete:
 
 •     výrazný pokles príkonu elektrickej energie – nízka spotreba
 •     zvýšenie vizuálneho komfortu a rovnomernosti osvetlenia
 •     dlhá životnosť LED svietidiel
 •     nízka prevádzková teplota, s prevádzkou až do -40°C
 •     zníženie emisií CO2 pri výrobe elektrickej energie
 •     predĺženie životnosti svetelnej sústavy a minimalizáciu nákladov na údržbu
 •     okamžitá plná intenzita svetla
 •     žiadne UV žiarenie
Neváhajte nás kontaktovať a my Vám spracujeme Návrh LED osvetlenia na mieru - cenovú ponuku, vrátane porovnania prevádzkových nákladov, prepočtu úspory a návratnosti, a svetelno technický projekt  úplne zadarmo. 
 
 • LED osvetlenia administratívnych budov, obchodných priestorov, produktové osvetlenie

Správny návrh, typ a charakter LED osvetlenia administratívnych a kancelárskych priestorov priamo ovplyvňuje komfort a pracovné výkony. Prispieva k modernému imidžu spoločnosti a vytvára dojem modernej firmy, ktorá kladie dôraz na kvalitu pracovných priestorov svojich zamestnancov a zároveň je priateľská k životnému prostrediu. Moderné riešenia na báze LED osvetlenia šetria až 40% energie, a výrazne znižujú náklady na údržbu. Zrealizujeme pre Vás návrh osvetlenia a 3D vizualizáciu kancelárskych priestorov s použitím technológie LED. Projekt Vám vieme vypracovať na základe 3D vizualizácie, ktorá Vám priblíži víziu projektanta samotnému zákazníkovi. Použiť múžeme rôzne typy LED svietidiel na vytvorenie príjemného a nerušivého osvetlenia v miestnosti. 


Led osvetlenie obchodných priestorov 

 

 • LED pouličné osvetlenia 

Použitím úsporných LED svietidiel verejného osvetlenia dosiahnete výraznú úsporu pri osvetlení ulíc, ciest, obytných štvrtí, parkov, cyklistických trás a chodníkov, verejných či súkromných parkovísk, priemyselných a obchodných areálov. Kvalita našich LED svietidiel pre verejné osvetlenie prináša jedinečnú kombináciu vysokej kvality, disponujú dokonalými šošovkami pre šírenie svetla, čím zabezpečujú jeho dokonalú rovnomernosť. Životnosť všetkých elektrických komponentov v našich LED svietidlách dosahuje 50.000 - 100.000 hodín (podľa typu svietidla), čo znamená viac ako 20 rokov svietenia s úsporou 50-90% nákladov na energiu a údržbu. Všetky LED verejné svietidlá sú plne bezúdržbové a počas ich predpokladanej životnosti nemusíte žiadnym spôsobom zasahovať do svietidla. Ceny jednotlivých produktov sú stanovené individuálne pre konkrétny projekt. Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku.

 
Led verejné osvetlenie

LED pouličné osvetlenie